Narystė

Lietuvos neuromokslų asociacijos nariu gali būti kiekvienas Lietuvos Respublikos pilietis ar užsienietis, nuolat gyvenantis Lietuvos Respublikoje, remiantis ir pritariantis Asociacijos tikslams, jos veiklai ir įstatams.

Asmuo, norintis tapti Asociacijos nariu valdybai turi pateikti prašymą tapti Asociacijos nariu ir vieno Asociacijos nario ar garbės nario rekomendaciją, taip pat užpildyti nario anketą. Asociacijos nariu tampama sumokėjus nario mokestį ir įtraukus į narių sąrašą. Metinis nario mokestis - 15 €, studentams - 5 € . Jį galima sumokėti per internetinę mokėjimų sistemą Paysera arba Asociacijos būstinėje –V129 k. Saulėtekio al. 7, Vilnius arba pervesti į sąskaitą:

Lietuvos neuromokslų asociacija

Įmonės kodas: 300007300

Sąskaitos numeris: LT19 7044 0600 0785 8211

Bankas: AB SEB bankas

 

Šiuo metu Asociacija vienija virš 100 narių iš Lietuvos ir užsienio mokslo bei gydymo institucijų.

 

LNA nariai tampa ir FENS (Federation of European Neuroscience Societies) kolektyviniais nariais. Registruoti FENS nariai elektroniniu paštu gauna gana daug įvairios FENS informacijos, bei prieigą prie European Journal of Neurosciences (ir kai kurių kitų leidinių).

 

LNA yra įsteigusi 2-3 kasmetines stipendijas, į kurias gali pretenduoti LNA nariai norintys dalyvauti mokslo renginiuose plačiau.