Narystė

Šiuo metu Asociacija vienija virš 100 narių iš Lietuvos ir užsienio mokslo bei gydymo institucijų. Lietuvos neuromokslų asociacijos nariu gali būti kiekvienas Lietuvos Respublikos pilietis ar užsienietis, nuolat gyvenantis Lietuvos Respublikoje, remiantis ir pritariantis Asociacijos tikslams, jos veiklai ir įstatams.

Asmuo, norintis tapti Asociacijos nariu valdybai turi pateikti prašymą tapti Asociacijos nariu ir vieno Asociacijos nario ar garbės nario rekomendaciją, taip pat užpildyti nario anketą. Asociacijos nariu tampama sumokėjus nario mokestį ir įtraukus į narių sąrašą. Metinis nario mokestis – 15 €, studentams – 5 € .

Nario mokestį rekomenduojama mokėti per internetinę mokėjimų sistemą Paysera. Atlikus mokėjimą šiuo būdu, Jūsų metinė narystė bus aktyvuota automatiškai, vos tik mokėjimas bus įskaitytas (jei esate naujas narys, papildomai turite pateikti visus aukščiau išvardintus dokumentus). 
Mokestį taip pat galite pervesti į sąskaitą (šiuo atveju narystę aktyvuosime rankiniu būdu, todėl tai gali užtrukti iki 5 d.d.):
 

   Lietuvos neuromokslų asociacija
   Įmonės kodas: 300007300
   Sąskaitos numeris: LT19 7044 0600 0785 8211
   Bankas: AB SEB bankas

Stipendija

LNA nariai yra ir FENS (Federation of European Neuroscience Societies) kolektyviniai nariai. Registruoti FENS nariai elektroniniu paštu gauna gana daug įvairios FENS informacijos, bei pilną prieigą prie European Journal of Neurosciences publikacijų (ir kai kurių kitų leidinių). LNA yra įsteigusi 2-3 kasmetines stipendijas, į kurias gali pretenduoti LNA nariai, norintys dalyvauti mokslo renginiuose plačiau.